Dětské tábory na Šumavě - "Oříšek" - 2017

Tábory, které baví! - Letní tábory 2017

klasické - kombinované - kombinované pro nejmenší - čtyřkolkové - army

tábor her - keramicko-výtvarné - s koňmi - s RC modely aut - pro děti s celiakií

Jaro, léto, podzim, zima - s "Oříškem" je vždycky príma!

7 -mi a 14 -ti denní tábory po celé léto, Bližná - Lipensko

Dětské tábory pro Vaše děti pořádáme již 16 let. Máme za „sebou" více než 10.000 spokojených dětí při pořádání letních, zimních, podzimních, silvestrovských a velikonočních táborů.

Tábor „Oříšek" vznikl nově a moderně. Nechlubíme se falešnou tradicí jako mnoho jiných, kdy sice tábor má jméno, ale pořadatel je nový. Za 15 let jsme si vybudovali své postavení na trhu, pořádáme tábory, které jinde nenajdete.

Naše obrovská výhoda je, že veškeré vybavení (např. čtyřkolky, keramika, RC modely, vybavení na ARMY, koně ...) je naše a tudíž nejsme na nikoho odkázáni a můžeme si vše naplno užít! Tábor „Oříšek" se řadí mezi nejlépe vybavené tábory v republice.

Nabízíme Vám nevšední rekreaci pro Vaše dítě (děti) v dětském táboře. Tábor se nachází ve velmi atraktivní lokalitě Lipensko v osadě Bližná, 2 km od Černé v Pošumaví (okres Český Krumlov), nedaleko Lipenské přehradní nádrže. Jedná se o překrásné a klidné prostředí CHKO Šumava. Tábor nabízí Vašim dětem příjemné prožití části prázdnin. Ubytování je v pevné budově,v nově postavených chatkách anebo ve stanech.

Tábory jsou 7 -mi a 14 -ti denní od soboty do soboty po celé léto. Kapacita tábora je 111 dětí v pevných budovách a chatkách a 24 dětí ve stanech s dřevěnou podsadou. Věková hranice 5 až 15 let. Čtyřkolkové, ARMY a RC tábory 6 až 12 let.

Multifunkční místnost 7 x 10 m k využití pro tábor jako taneční sál, projekční místnost a prostor pro diskotéky. Při nepřízni počasí máme připravený náhradní program!

Venkovní bazén, stolní fotbal, karaoke show, vlastní čtyřkolky, letní kino, nintendo wii, taneční podložka X-treme DANCE PAD. Prostorná jídelna, kuchyně s výborným šéfkuchařem, klubovna s TV a DVD, kiosek, keramická dílna, střelnice, velká zahrada, hřiště, ohniště atd. Koupání v Lipenské přehradě. Strava 6x denně s pitným režimem. O děti se stará tým zkušených vedoucích. Neustálý odborný zdravotní dozor. Na všechny tábory zajišťujeme dopravu z Prahy, Plzně a Č. Budějovic!

Děti jsou ubytovány v pevné budově s možností vytápění. Pokoje jsou 4 - 8 -mi lůžkové, nové chatky 8 mi lůžkové. Vše s vlastním sociálním zařízením. Nebo ve dvoulůžkových stanech s podsadou na přilehlé zahradě. Děti mají soc. zařízení a stravování v pevné budově (program tábora je společný).