Dětské tábory na Šumavě - "Oříšek"
Tábory, které baví! - Letní tábory

Klasické - kombinované - kombinované pro nejmenší - čtyřkolkové - army

tábor her - keramicko-výtvarné - s koňmi - s RC modely aut - pro děti s celiakií

Jaro, léto, podzim, zima s "Oříškem" je vždycky príma!

7 -mi a 14 -ti denní tábory pro děti po celé léto, Bližná - Lipensko

Druhy táborů

Klasický tábor

Klasický tábor s ubytováním v chatkách, ve stanu nebo v pevné budově.Věková hranice je 5-15 let.

Keramicko-výtvarný tábor

Zaměříme se opět na keramiku a např. na: malování na sklo, malbu a batiku textilu, smaltování, výrobu svíček (gelové, malované, z včelího vosku) a mýdel, šití, výrobu z korálků, drátkování, origami, quilling, výrobu malých šperků atd.
Věková hranice je 5-15 let.

Tábor se čtyřkolkami

Dráhu na čtyřkolky máme v areálu tábora. Děti i rodiče musí počítat s tím, že se jezdí velmi bezpečně a pomalu, rychlostí cca 5-12km/h. Věková hranice je 6-12 let.

Tábor s koňmi

Tábor pro začátečníky a mírně pokročilé jezdce, jízda, práce a péče o koně atd. Věková hranice je 6-15 let.

Jezdecký tábor

Ve spolupráci se stájí Pohoda opět pořádáme jezdecký 7 -mi denní tábor pro pokročilejší a zkušené jezdce (děti) v termínu 18. 8. - 25. 8. 2018.
Hlavní náplní tábora je zdokonalení jezdeckých a komunikačních dovedností jeho účastníků. Tábor pořádáme pro omezený počet dětí, u kterých předpokládáme opravdu vážný zájem o koně, péči o ně, porozumění jejich životu a ježdění. Děti se můžou těšit na vyjížďky, jízdárnu, hry na louce s koňmi, práci u koní, plavení aj.
Počet dětí ve skupině cca 6 - 7. Jezdecký výcvik během tábora vede profesionální a zkušená trenérka (maturita na střední škole dostihového sportu a jezdectví SOUZ Praha Velká Chuchle, obor trenér koní a jezdců,
s 20 -ti letou praxí u koní). Cena tábora: 5390 Kč. Věková hranice je 7 - 15 let.

Kombinovaný tábor

Děti si vyzkouší práci s hlínou nebo výtv. techniky, jízdu na čtyřkolce i na koni. Věková hranice 5-15 let.

Kombinovaný speciál 1

Koně, čtyřkolky, keramika, výtvarné techniky, stolní tenis - Vaše dítě si může vybrat, co bude dělat druhý den! Věková hranice je 5-15 let.

Kombinovaný speciál 2

Čtyřkolky, RC modely, střelba (paintball, airsoft, vzduchovky), stolní tenis, ruské kuželky - Vaše dítě si může vybrat, co bude dělat druhý den! Věková hranice je 5-15 let.

Kombinovaný pro nejmenší

Tábor pro nejmenší děti 5-6 let se zvýšenou péčí, děti si vyzkouší práci s hlínou a výtvarné techniky, jízdu na čtyřkolce s instruktorem i na koni, pokud budou chtít. Věková hranice 5-6 let.

Kombinovaný super

Čtyřkolky, RC modely, koně, paintball, airsoft, vzduchovky, keramika, výtvarné techniky, NintendoWii, ping-pong - Vaše dítě si může vybrat, co bude dělat druhý den! Věková hranice je 5-15 let.

Army tábor

Stavba přístřešku, nocování v lese, rozdělávání ohně, uzlové techniky, orientace a maskování v terénu, taktické hry, střelba na cíl - vzduchovky, airsoft, paintball, zdravověda, detektor kovů (minohledačka) atd. Věková hranice je 6-12 let.