Školy v přírodě, školní výlety, soustředění

Vážení návštěvníci,

dovolujeme si Vám nabídnout pobyty v krásném a klidném prostředí Chráněné krajinné oblasti Šumava. Pořádají se zde školy v přírodě, sportovní soustředění, výlety atd.Školy v přírodě - výlety

Nabízíme pobyty ve třech rekreačních střediscích:

1) Rekreacentrum Bližná

Jedná se o rekreační středisko v blízkosti Lipna s pokoji s vlastním sociálním zařízením. Celkem 16 pokojů 4 - 8 lůžkových. Pokoje jsou jednoduše vybaveny. Dále nabízíme školám možnost kroužků keramický, střelecký a jízdy na čtyřkolkách. V areálu je i minizoo - poník, kamerunské kozičky a ovečky. Venkovní bazén -od 1. června nebo podle počasí - solární ohřev. Sportovní vyžití na Lipně: kajaky, šlapadla, loďky, kola atd. - půjčení zajistíme. Ceny od 170 Kč s polopenzí a od 190 Kč s plnou penzí.

2) Penzion Boubín

Penzion se nachází v obci Zátoň (okres Prachatice), 3 km od Lenory, nedaleko Národního parku a pralesa Boubín. Celkem 11 pokojů 4 - 6 lůžkových s vlastním sociálním zařízením. Kapacita 50 osob. Možnost TV na pokojích. K dispozici oplocené hřiště, ohniště. Ceny od 190 Kč s polopenzí a od 210 Kč s plnou penzí.

3) Chatový tábor Boubín

Chatový tábor se nachází v obci Zátoň (okres Prachatice), 3 km od Lenory, nedaleko Národního parku a pralesa Boubín (penzion cca 100m). Ubytování je zajištěno ve 4 - 6 lůžkových chatkách. Soc. zařízení po rekonstrukci společné v hlavní budově. Součástí areálu je venkovní bazén, dvě hřiště, klubovny, jídelna atd. Ceny od 170 Kč s polopenzí a od 190 Kč s plnou penzí.

JARNÍ A PODZIMNÍ BALÍČKY PRO ŠKOLY V PŘÍRODĚ 2008 - 2009

Ubytování na 6 nocí s plnou penzí a pitným režimem, dopravy na místo a dopravy až na 3 výlety dle výběru:
CENÍK

(Ceník je pouze orientační, ceny Vám na vyžádání spočítáme přesně na míru dle počtu osob, typu výletů, místa odjezdu atd.) NA 10 DĚTÍ 1 DOPROVODNÁ OSOBA ZDARMA.

Cena pobytu na 6 nocí NE - SO s dopravou z PRAHY, PLZNĚ atd. I. stupeň ZŠ 2. stupeň ZŠ
Rekreacentrum Bližná - Lipensko
Včetně 3 výletů do Českého Krumlova, Rožmberku, na Vítkův Kámen atd. 1 690 Kč 1 850 Kč
Chatový tábor Boubín - Boubínsko
Včetně 3 výletů do Pasova, Vimperku, na Boubínský prales atd. 1 690 Kč 1 790 Kč
Penzion Boubín - Boubínsko
etně 3 výletů do Pasova, Vimperku, na Boubínský prales atd. 1 790 Kč 1 890 Kč

Platí pro skupiny min. 40-ti platících osob.

Nabízíme možnost dozoru dětí našimi vedoucími a služby zdravotníka. Dále podle potřeby zajistíme dopravu autobusem na místo a cestovní pojištění dětí proti úrazu.