Lyžařské výcvikové kurzy - pro školy a skupiny

Lyžování LEDEN - BŘEZEN

Vážení návštěvníci,

nabízíme Vám pobytu u nás v České republice:Školní lyžařské výcviky na Lipně

  • v Rekreacentru Bližná

Lyžování v nedalekém SKIAREÁLU Lipno, Kramolín nebo v rakouském Hochfichtu.
  • v penzionu Boubín

Lyžování v nedalekém německém SKIAREÁLU Mitterdorf nebo vlek v Horní Vltavice.

ZIMNÍ BALÍČKY pro školy nebo skupiny osob:


Školní lyžařské výcviky na LipněZimní balíček zahrnuje: 6 x ubytování, 6 x plná penze (pro školy 5 x denně + pitný režim), doprava na místo pobytu a zpět, 5 x doprava do lyžařského areálu, 5-ti denní celodenní skipas s možností vstupu do aquaparku (6 hodin), bazén platí pro skiareál Lipno.


Výhody:

Výhodné ceny. Možnost půjčení kompletní výstroje na lyžování přímo v lyžařském areálu.
• Lyžařská škola, ski servis přímo u sjezdovky.
• Doprava do ski areálu v ceně pobytu /vlastním skibusem/.
• Nabízíme doprovodný program v odpoledních a večerních hodinách - keramický kroužek a jízdy na čtyřkolkách zdarma.
• Možnost změnit termín v případě nepříznivých sněhových podmínek.
• Více informací o lyžařských areálech na www.kramolin.cz, www.hochficht.at, www.mitterdorf.de.

UBYTOVÁNÍ včetně plné penze


Ubytování je zajištěno:

  • v Rekreacentru Bližná, které se nachází v malebném prostředí CHKO Šumava - Lipensko v osadě Bližná (okres Český Krumlov), 2 km od Černé v Pošumaví nedalekoŠkolní lyžařské výcviky na Lipně Lipenské přehradní nádrže. Jedná se o rekreační středisko se dvěma patry. V přízemí se nachází jídelna, klubovna s TV a DVD, bar s krbem a terasa. Ubytování ve 2 až 8 -mi lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro skupiny dětí: možnost jízd na terénních čtyřkolkách, výroba keramiky (keramická dílna) a střelba ze vzduchových zbraní.
  • v penzionu Boubín, který se nachází v obci Zátoň (okres Prachatice), 3 km od Lenory, nedaleko Národního parku a pralesa Boubín. Celkem 11 pokojů 4 - 6 lůžkových s vlastním sociálním zařízením. Kapacita 50 osob. Možnost TV na pokojích. K dispozici oplocené hřiště, ohniště.

LYŽOVÁNÍ

  • SKIAREÁL Lipno, Kramolín (vzdálenost cca 20 km):

FOXPARK - největší a nejkvalitnější výukové hřiště v ČR s pohyblivými koberci, dětským vlekem, dětským lyžařským kolotočem. 5. nejkvalitnější lyžařské středisko v ČR. 1x sedačková lanovka, 4 x vleky, 6 sjezdovek - 3 modré, 3 červené. 36 km běžeckých tras.

  • SKICENTRUM Hochficht - 1338 m - Rakousko - (vzdálenost cca 40 km):

9 x sjezdovka + dětský areál SUNNY`S KIDS PARK. Upravené sjezdovky v délce až 3,4 km (celkem 22 km), 28 sněžných děl, 3 x čtyřsedačková lanovka (kapacita 15 000 lidí za hodinu), občerstvení za rozumné ceny, výuka snowboardu - český učitel.

  • SKICENTRUM Mitterdorf - Německo (vzdálenost 15 km):

Středisko nabízí svým návštěvníkům pět moderních dvousedačkových vleků a jednu sedačkovou lanovku s celkovou přepravní kapacitou 7000 osob za hodinu a strojově upravované sjezdovky. Pro běžkaře upravujeme více než 30 km lyžařských stop.

Ceník

Ceny jsou v rozmezí 2 800 Kč - 4 550 Kč na osobu a pobyt. Záleží na počtu osob, věku osob, požadavku na ubytování a lyžařský areál. Na požádání Vám ceny rádi spočítáme na míru.

Nabízíme možnost dozoru dětí našimi vedoucími a služby zdravotníka. Dále podle potřeby cestovní pojištění dětí proti úrazu.

Školní lyžařské výcviky na Lipně - Český Krumlov