Letní tábor "Oříšek" - Bližná - Léto 2017

Táborová základna - Chata Bližná

Letní tábor Bližná - nástupTáborová základna se nachází ve velmi atraktivní lokalitě Lipensko v osadě Bližná, 2 km od Černé v Pošumaví (okres Český Krumlov), nedaleko Lipenské přehradní nádrže.

Ubytování

  • Je zajištěno v pevné budově s možností vytápění a chatkách. Kapacita je 111 dětí. Pokoje jsou 4 až 8 -mi lůžkové. Chatky jsou 8 mi lůžkové. Vše má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo).
  • Dále ve dvoulůžkových stanech s podsadou na přilehlé zahradě. Kapacita je 24 dětí. Děti mají soc. zařízení, stravování v budově. Program tábora je společný.
  • K dispozici pro tábor máme multifunkční místnost 7 x 10 m k využití pro tábor jako taneční sál, projekční místnost a prostor pro diskotéky.

Táboroví vedoucí a zdravotní dozorLetní tábor Bližná - návštěva u koní

O děti se po celou dobu stará tým zkušených vedoucích a zajišťuje jim pestrý program. Hlavní vedoucí je osoba zkušená s praxí práce s dětmi. Na táboře je zajištěn neustálý odborný zdravotní dozor.

Co mohou děti využívat

Součástí areálu je prostorná jídelna, kuchyně s výborným šéfkuchařem, klubovna s TV a DVD, kiosek, keramická dílna, střelnice. Dále venkovní bazén, velká zahrada, hřiště, ohniště, ruské kuželky, kroket, petanque, koupání v Lipenské přehradě.Letní tábor Bližná - bazén

Stravování

Strava pro děti je zajištěna 6x denně. Celodenní pitný režim.

Doprava

Na všechny běhy zajišťujeme dopravu z Prahy, Plzně a Č. Budějovic.


Fotografie 1

Fotografie 2

Fotografie 3