Rekreacentrum.cz
Letní a zimní tábory Školy v přírodě Silvestrovské tábory

Chata Bližná - Lipensko

Školy v přírodě - výlety - sportovní soustředění - lyžařské výcviky - skupiny a jednotlivci

Vážení návštěvníci,Rekreacentrum Bližná - Lipensko - sociální zařízení

Rekreacentrum Bližná - Lipenskodovolujeme si Vám nabídnout pobyty v chatě Bližná - Černá v Pošumaví (celoroční provoz), které se nachází v krásném prostředí CHKO Šumava - Lipensko v osadě Bližná (okres Český Krumlov), 2 km od Černé v Pošumaví nedaleko Lipenské přehradní nádrže.
Jedná se o rekreační středisko se dvěma patry a kapacitou až cca 90 lůžek (18 pokojů), možnost stanování na velké zahradě ve stanech s podsadou (24 lůžek), případně vlastních stanech. V přízemí se nachází jídelna, klubovna s TV a DVD, bar s krbem a terasa.

Pro skupiny dětí: možnost jízd na terénních čtyřkolkách, jízdy na poníkovi, výroba keramiky (keramická dílna) a střelba ze vzduchových zbraní.

Ubytování je zajištěno ve dvou až osmilůžkových pokojích s novým vlastním sociálním zařízením.

K vyžití slouží: velká zahrada, venkovní bazén, hřiště, ping-pong, stolní fotbal, ohniště, el. šipky, prostory k uložení kol a lyží, ruské kuželky, kroket, petanque, různé míče a koupání v Lipně. Strava je formou polopenze nebo plné penze. Autobusové spojení. Pořádají se zde školy v přírodě, sportovní soustředění, lyžařské výcviky, výlety, letní i zimní dětské tábory a pobyty pro jednotlivce i kolektivy. V areálu je i poník Mikey (možnost jízd) a kamerunské kozičky.

Rezervace míst

Rezervaci provádějte písemně poštou, e-mailem nebo telefonicky. Vždy je nutné uvádět termín, počet osob a tel. spojení. Rezervace míst je platná až po složení 60 % zálohy.


XHTML VALIDDesign a technické řešení: Webdesign.izde.cz - ServisDMS 3.06 | Všechna práva vyhrazena Tabory-orisek.cz
Kvalitní profilové systémy a špičková kvalita zpracování zaručují, že si okna uchovajjí po celou dobu životnosti své užitné vlastnosti. Pokud toužíte po pocitu bezpečí a soukromí, kupte si kvalitní dveře obraťte se na nás již dnes. Máte rádi pizzu? A co takhle rovnou dvě. Zařídí to slevomat ve výborné restauraci Fofr Pizza. Jedna pizza za cenou dvou nejde odmítnou. Nabízíme Vám ložní povlečení bavlněné, krepové, flanelové i luxusní povlečení z bavlněného saténu.