Kontaktujte nás

Aktuality

Naši kamarádi

Dětské tábory na Šumavě "Lipno" 

Tábory, které baví!  7 -mi a 14 -ti denní tábory pro děti po celé léto na Lipně

klasické - kombinované - kombinované pro nejmenší - čtyřkolkové

army - keramicko-výtvarné - s koňmi - i pro děti s celiakií 

Druhy táborů

Klasický tábor

Celotáborová hra, hry v lese i na louce, soutěže, karneval, diskotéka, koupání, výlety aj. Věková hranice je 5-14 let. Klasický tábor s ubytováním v chatkách, ve stanu nebo v pevné budově.

Keramicko-výtvarný tábor

Zaměříme se opět na keramiku a např. na: malování na sklo, malbu a batiku textilu, smaltování, výrobu svíček (gelové, malované, z včelího vosku) a mýdel, šití, výrobu z korálků, drátkování, origami, quilling, výrobu malých šperků atd.

Věková hranice je 5-14 let.

Tábor se čtyřkolkami

Dráhu na čtyřkolky máme v areálu tábora. Děti i rodiče musí počítat s tím, že se jezdí velmi bezpečně a pomalu, rychlostí cca 7 km/h.

Věková hranice je 6-12 let.

Tábor s koňmi

Tábor pro začátečníky a mírně pokročilé jezdce, jízda, práce a péče o koně atd.

Věková hranice je 6-14 let.

Kombinovaný tábor

Děti si vyzkouší práci s hlínou nebo výtv. techniky, jízdu na čtyřkolce i na koni. Věková hranice 5-14 let.

Kombinovaný speciál 1

koně, čtyřkolky, keramika, výtvarné techniky, stolní tenis - Vaše dítě si může vybrat, co bude dělat druhý den! Věková hranice je 5-14 let.

Kombinovaný speciál 2

čtyřkolky, RC modely, střelba (paintball, airsoft, vzduchovky), stolní tenis, nintendo Wii - Vaše dítě si může vybrat, co bude dělat druhý den! Věková hranice je 5-14 let.

Kombinovaný Super

Čtyřkolky, RC, koně, paintball, airsoft, vzduchovky, keramika, výtvarné techniky, NintendoWii, ping-pong - Vaše dítě si může vybrat, co bude dělat druhý den! Věková hranice je 5-14 let.

Army tábor

Stavba přístřešku, nocování v přírodě, rozdělávání ohně, uzlové techniky, orientace a maskování v terénu, taktické hry, střelba na cíl (terč) - vzduchovky, airsoft, paintball, zdravověda, hledání detektorem kovů v terénu (minohledačka) atd. Věková hranice je 6-12 let.